Opinie

Opinie

Maja Wierzchowska

Jestem bardzo zadowolona z firmy, opiekują się kompleksowo grobem mojej taty. Pomnik jest zawsze zadbany, a rośliny pielęgnowane, polecam !

Robert Maciąg

Korzystając z usług tej firmy kierowałem się przede wszystkim pozytywnymi opiniami z internetu, i nie zawiodłem się. Usługi zawsze wykonywane są z należytą starannością, co potwierdzają zdjęcia przeysłane po wykonanej usłudze.

Eliza Wolska

Kontakt dostałam od mojej znajomej, której zdrowie już nie pozwala na regularne odwiedzanie swojego zmarłego męża. Jestem również bardzo zadowolona z usług wykonywanych przez tę firmę.

Grażyna Małecka

Dzięki tej firmie, teraz śpię spokojnie. Jestem zadowolona z usług oraz całorocznej pielęgnacji otoczenia oraz nagrobków. Koszty nie są duże a spokój ducha jest bezcenny, polecam.

Janusz Marliński

Po wyjeździe za granicę, nagrobki moich rodziców niestety były zaniedbane, ponieważ nie mogłem pojawiać się w Polsce tak często jakbym tego chciał. Teraz jestem już spokojny, bo wszystko zleciłem firmie która opiekuje się cały rok nagrobkami, a ja dostaję zdjęcia po wykonanej usłudze.